Практиктердің киіміне арналған металл шкаф LS-22, 4 секция, сөре, ілгектер

14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биіктігі
1830
Ені
575
Тереңдігі
500
Салмағы, кг.
29
Сөрелер саны
4 Секция, көлденең жолақ, ілгектер
Құлып түрі
Кілт
Түсі
Жартылай күңгірт сұр (RAL 7038)
Кепілдік
1 жыл
Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ):
2х845х300/274х468
Жабын түрі
Ұнтақ. Коррозияға қарсы өңдеу
Өндіруші
Промет (Ресей)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Практик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Секциялар саны | 4 |
| Құлып | Ендірілген |
| бөрене салма | 4 д. (дана) |
| Желдеткіш саңылаулар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 575 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Салмақ | 29 кг |
- Бағасы: 83 661 ₸

