Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕРЕКТЕР
2.1 Габариттік өлшемдері мм: Биіктігі 1550
Ені 270
Тереңдігі 210
Ішкі құлыпталатын бөлік - 1 дана. Өлшемі 260х200х120 мм
2.2 Салмағы 40 кг артық емес.
Түсі - қоңыр
Құлып- электронды
Бізге wats ap 87071311380 нөміріне хат жазу арқылы өтініш қалдыра аласыз, біз сізге міндетті түрде жауап береміз. Біз сізге сейфтердің фотосуреттері мен бейнелерін, сондай-ақ орналасқан жерімізді жібереміз!!!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | қару сейфтері мен шкафтары |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 1550 мм |
| Ішкі ені | 270 мм |
| Ішкі тереңдік | 210 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 40 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 89 800 ₸




