Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бізде қабылдау, жаңа өнімдер бар!!!
Қару-жарақ сейфі СО-1 шағын, қару-жарақ пен оқ-дәрілерді сақтауға арналған
В-1400 Ш-210 Г-150 мм
Салмағы 30 кг
Табақ металл 3 мм
Патрондарға арналған сөренің ішінде
Өтінімді бізге wats ap 87071311380 нөміріне хат жазу арқылы қалдыра аласыз, біз сізге міндетті түрде жауап береміз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Секциялар саны | 1 |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Вид сейфа | қару сейфтері мен шкафтары |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1400 мм |
| Сыртқы ені | 210 мм |
| Сыртқы тереңдік | 150 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 30 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 57 500 ₸




