Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ақшаны және сапаны жақсы көретіндер мен бағалайтындар үшін Кореяда жасалған 2HFS платформалық таразыны 2 тоннаға дейін ұсынамыз.Платформа өлшемі 1,2*1,2
Таразы өңдеу зауыттарында,қоймаларда және көлік компанияларында шикізатты өлшеуге арналған.
Платформа құрылымның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз ететін төрт жүктеме ұяшығына орнатылған.
Таразы платформасы ұнтақ эмальмен боялған, осылайша қолайсыз ауа райы жағдайларында сенімді жұмысты қамтамасыз етеді.
Кепілдік 12 ай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші | CAS |
| өлшеудің ең үлкен шегі | 2000 кг |
| Санақ дискреттілігі және салыстыру бөлу бағасы | 500 г |
| Платформалық таразы түрі | Электрондық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрлік параметрлері | |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Таразы платформасы | |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
- Бағасы: 410 000 ₸




