Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнеркәсіпте және ауыл шаруашылығында, қоймаларда пайдалануға арналған платформалық таразылар. Өлшеудің ең үлкен шегі 3 тонна. Платформаның өлшемі 1,2 м х 1,2 м, таразының салмағы 85 кг. Қытайда жасалған. ҚР тізілімінде жоқ. Жөнелтімді Қазақстан бойынша жасаймыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| өлшеудің ең үлкен шегі | 2000 кг |
| Массасы | 85 кг |
| Платформалық таразы түрі | Электрондық |
| Кепілдік мерзімі | 3 ай |
| Таразы платформасы | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
- Бағасы: 269 800 ₸


