Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сейфтің түрі Отқа төзімді
Биіктігі, мм. 530
Ені, мм. 435
Тереңдігі, мм. 440
Ішкі өлшемдері (ВхШхГ), мм. 412 х 320 х 310
Салмағы, кг. 63
Кассалық ұяшық -
Сөрелер саны 1+ науа
Кілт құлпы түрі (Топаз, Оңтүстік Корея + кілт (БУИЛ, Оңтүстік Корея)
Ішкі көлем, л. 40,87
Түсі Балғалы эмаль әсерімен жасыл реңк
Ұнтақты жабын түрі
Бекіту тесік еденге
Кепілдік 1 жыл
Өндіруші: BOOIL SAFES COMPANY, Оңтүстік Корея
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Topaz |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Отқа төзімділік критерийі | З0Б |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Түсі | Жасыл |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 530 мм |
| Сыртқы ені | 435 мм |
| Сыртқы тереңдік | 440 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 40 л |
| Салмақ | 63 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 238 108 ₸


