Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Сипаттамалары: | Толық сипаттама |
| Биіктігі | 870 |
| Ені | 460 |
| Тереңдігі | 340 |
| Сөрелер саны | 2 |
| Кассалық ұяшық | + |
| Құлып түрі | кілт |
| Салмағы, кг. | 20 |
| Түсі | ашық сұр құрылымды |
| Жабын түрі | Ұнтақ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮСІ ӨЗГЕРТІЛУІ МҮМКІН, НАҚТЫЛАҢЫЗ | |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2.8 мм |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 870 мм |
| Сыртқы ені | 460 мм |
| Сыртқы тереңдік | 340 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 20 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 92 062 ₸




