1. МАҚСАТЫ
1.1 ОШ-3 үлгісіндегі қару-жарақ шкафы аңшылық қару мен оның оқ-дәрілерін жабық үй-жайларда сақтауға арналған.
1.2.Сейф аңшылық қаруды сақтау талаптарына және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің рұқсат беру жүйесінің талаптарына сәйкес келеді.
2. ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕРЕКТЕР
2.1 Габариттік өлшемдері мм: Биіктігі 1400
Ені 400
Тереңдігі 250
Ішкі құлыпталатын бөлік - 2 дана. Әрқайсысының өлшемі 450х200х120 мм.
Діңді орнатуға арналған жатақ (ағаштан жасалған) - 1 дана.
2.2 Салмағы 75 кг артық емес.
2.3 Коррозияға қарсы жабын - полимерлі бояу
2.4 Материал: Корпус болат 1,2 мм + арматура болат 2 мм барлығы 3,2 мм (рұқсат беру жүйесі 3 мм талап етеді );
Есік болат 3 мм;
Ішкі бөлік (трейзер) 2 мм.
2.5 Түсі: антик-мыс. *Түсі клиентпен келісім бойынша өзгертілуі мүмкін.
2.6 Есік бір айналымға жабылатын 3 кілті бар Kale (Түркияда жасалған) типті құлыптармен жабдықталған. Ішкі бөліктер бір айналымға жабылатын 2 кілті бар жиһаз құлыптарымен жабдықталған.
2.7 Шкафтың артқы қабырғасында және түбінде бекітуге арналған тесіктер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KALE |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Сұр |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | қару сейфтері мен шкафтары |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 1400 мм |
| Ішкі ені | 400 мм |
| Ішкі тереңдік | 250 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 75 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 117 800 ₸




