Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сейф қару-жарақ СО-3А, сақтауға арналған қару 5 бірлік, сондай-ақ патрондар. Табақ металы толығымен 3 мм. ҚР ІІМ барлық стандарттары бойынша жарамды. В-1650 Ш-400 Г-250. Сейфтің салмағы 52 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Сұр |
| Секциялар саны | 2 |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | қару сейфтері мен шкафтары |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1650 мм |
| Сыртқы ені | 400 мм |
| Сыртқы тереңдік | 250 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 52 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 99 200 ₸




