Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қаруды сақтауға арналған қару сейфі,СО-4 А
В-1650 Ш-500 Г-300 мм
Салмағы 75 кг
Металдың қалыңдығы 3 мм
Сейф 5 мылтықты сақтауға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Сұр |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | қару сейфтері мен шкафтары |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1650 мм |
| Сыртқы ені | 500 мм |
| Сыртқы тереңдік | 300 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 75 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 126 500 ₸






