Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қаруды сақтауға арналған сейф
Ш-1300 Ш-260 Г-160мм
Салмағы 11 кг
Қару-жарақ сейфтерінің үлкен таңдауы
Біздің кеңсе Тастақ базары ауданында, Ислам Каримов көшесі, 126 үй, Төле биден жоғары орналасқан. Ыңғайлы орналасу, автотұрақ.
Біздің ватс ап нөмірімізге жазыңыз, біз сізге сейфтердің фотосуреттерін, бейнелерін және орналасқан жерін жібереміз 87071311380,
| Жалпы | |
|---|---|
| Салмақ | 11 кг |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Металл қалыңдығы | 1.5 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Бөшкенің максималды биіктігі | 107 мм |
- Бағасы: 60 280 ₸



