Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сейф кеңселік СК-2А, кеңсе керек-жарағы екі бөлімнен тұратын, жабылатын бөлігі және алмалы-салмалы сөресі бар.
Өлшемдері: 1020*360*420
Салмағы 42 кг
Қазақстан
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Екі негізгі |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Сұр |
| Секциялар саны | 2 |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 1200 мм |
| Ішкі ені | 500 мм |
| Ішкі тереңдік | 400 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 56 кг |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 110 500 ₸





