СИПАТТАМАЛАРЫ
Сейфтің түрі Жиһаздық
Құлыптың электронды кодының түрі
Биіктігі 280
Ені 340
Тереңдігі 295
Ішкі көлем, л. 22
Сөрелер саны 1
Кассалық ұяшық -
Салмағы, кг. 9
Ұнтақты жабын түрі
Кепілдік 1 жыл
Ұрлыққа төзімділік сыныбы: -
Түсі графит (RAL 7024)
Өндіруші: Промет (Ресей)
AIKO T-280 EL — рұқсатсыз кіруден қорғауға арналған күшейтілген металл қорап. Құжаттарды, шағын жеке заттарды және т.б. сақтауға жарамды. Қалыңдығы 1,2 мм болаттан жасалған дәнекерленген конструкция. Арматураланған есік: беткі панельдің қалыңдығы — 2,8 мм. PLS-3 (Ресей) кодты таңдаудан қорғалған және негізгі кілтті пайдалану арқылы авариялық ашу функциясы бар кодтық электрондық құлып. Құлып дыбыстық және жарық индикаторларымен жабдықталған, 4-6 таңбалы код комбинацияларымен жұмыс істейді. Қуат "Крон" типті аккумулятордан (9В, 6LF22 класы) жүзеге асырылады. Пайдалану қарқындылығына байланысты заряд бір жарым жылға жетеді. Индикатор кернеудің төмендегені туралы уақтылы сигнал береді. Ішінде — сөре. Бетінің тозуға төзімді ұнтақ жабыны бар. Түсті өңдеу — графит (RAL 7024) балға эмаль әсерімен. Құрылымда сейфті қабырғаға бекіту мүмкіндігі қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aiko |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2.8 мм |
| Түсі | Сұр |
| Секциялар саны | 1 |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 280 мм |
| Сыртқы ені | 340 мм |
| Сыртқы тереңдік | 295 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 22 л |
| Салмақ | 9 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 44 460 ₸




