СИПАТТАМАЛАРЫ
Биіктігі 870
Ені 460
Тереңдігі 340
Сөрелер саны 1
Кассалық ұяшық Трейзер 140/457/300
Құлыптың түрі электронды PLS-1
Корпустың түсі - графит (RAL 7024), есік - ашық сұр (RAL 7038)
Ұнтақты жабын түрі
Кепілдік 1 жыл
Салмағы, кг. 20
Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): 700х457х297
Промет өндірісі (Ресей)
кеңседе құжаттарды сақтауға арналған болаттан жасалған дәнекерленген конструкция бет тақтасының қалыңдығы – 1,2 мм бүйір қабырғасының қалыңдығы – 1,2 мм кілттік құлыптармен жабдықталған + электронды құлып PLS-1 кілтпен құлыпталатын кіріктірілген бөліммен жабдықталған ауыстырылатын сөрелермен жабдықталған сәйкестік туралы декларация құрастырылған түрде жеткізіледі: Кеден одағының техникалық регламенті. "КО ТР жиһаз өнімдерінің қауіпсіздігі туралы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2.8 мм |
| Түсі | Сұр |
| Секциялар саны | 1 |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Өндіруші | Промет |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 870 мм |
| Сыртқы ені | 460 мм |
| Сыртқы тереңдік | 340 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 20 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 110 143 ₸




