Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қару-жарақ сейфі СО-2 а 3 мм, 4 оқпан астында, патрондарға арналған бөлімі бар.
В-1650 Ш-350 Г-250 Салмағы 47 кг
В-1650 Ш-350 Г-250 Салмағы 47 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Сұр |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | қару сейфтері мен шкафтары |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1650 мм |
| Сыртқы ені | 350 мм |
| Сыртқы тереңдік | 250 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 47 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 93 500 ₸




