Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Шығарылған маркасы / елі: |
Тәжірибеші, Ресей |
|
|
Атауы: |
|
|
|
Биіктігі x Ені x Тереңдігі (мм): |
1252 x 460 x 340 |
|
|
Сыйымдылығы: |
|
|
|
Салмақ: |
33 |
|
|
Қосымша сипаттамалар: |
Кілт құлпы, кассалық бөлімше, 2 сөрелер |
|
|
Сипаттамасы: |
Кеңседе құжаттарды сақтауға арналған
Түсі өзгертілуі мүмкін |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2.8 мм |
| Түсі | Сұр |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Жалпы | |
| Салмақ | 33 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 109 660 ₸




