Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сіздерге біздің "сәбиімізге" Т-140 сейфін ұсынуға қуаныштымыз
Сейф Т-140 кеңселерде және тұрғын үй-жайларда қағаз құжаттарын уақытша сақтауға арналған
Өлшемдері: H-140 мм W-195 мм D-140 мм салмағы 3 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aiko |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұзуға төзімділік | 0 сынып |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Сұр |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Вид сейфа | автокөлік сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 140 мм |
| Сыртқы ені | 195 мм |
| Сыртқы тереңдік | 140 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 3 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 18 772 ₸






