Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Қоймада 86000 теңгеден басталатын бағамен 60 кг-нан басталатын таразылар бар. ҚР тізілімінде тұр ВЭУ-150С-50/100-Д-У таразылары сауда, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, қоймаларда сауда, өлшеп-орау және бақылау таразылары ретінде пайдаланылуы мүмкін Параметрлердің атауы
|
Сипаттамасы
Электрондық платформалық таразылар TVES VEU-200S-50/100-D-U пошта байланысы кәсіпорындарында пайдалануға арналған (сертификатталған), сондай-ақ сауда, тамақ өнеркәсібі және халық шаруашылығының басқа салаларында тауарларды өлшеуге және буып-түюге арналған. Желіден жұмыс істейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Платформалық таразы түрі | Электрондық |
| өлшеудің ең үлкен шегі | 60 кг |
| Массасы | 13 кг |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Таразы платформасы | |
| Ені | 450 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Таразы платформасының материалы | Тот баспайтын болат |
| Электрлік параметрлері | |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Қосымша параметрлер | |
| қозғалыс пандусы | Жоқ |
- Бағасы: 93 500 ₸



