Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СО-1Б қару-жарақ сейфі атыс қаруы мен оқ-дәрілерді 2 бірлікке сақтауға арналған. қару.
Өлшемдері: 1240 x 270 x 210. Металдың қалыңдығы 3 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 124 мм |
| Сыртқы ені | 27 мм |
| Сыртқы тереңдік | 21 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 32 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қару-жарақ оқпандарының саны | 2 |
| Бөшкенің максималды биіктігі | 1240 мм |
- Бағасы: 66 800 ₸





