Фискалдық ақпаратты Фискалдық деректер операторының серверіне жіберу функциясы бар бағдарламаланатын бақылау-кассалық машина. Ақпарат қорғалған интернет-арна арқылы беріледі. Интернет желісімен байланыс GPRS немесе ETHERNET арқылы жүзеге асырылады. DPG 150 ФKZ порты желілік модель болып табылады, бірақ аккумуляторды қосымша орнату мүмкіндігі бар. Оның параметрлері дүкендерде, супермаркеттерде, дәріханаларда, мейрамханаларда, сондай-ақ кез келген сауда орындарында тұтынушыларға қызмет көрсету және бухгалтерлік есепті ұйымдастыру талаптарына сәйкес келеді. БКМ дүкен иесі үшін де, салық органдары үшін де толық есеп береді. Түсі: ашық сұр және қара.
БКМ жұмыс режимдері:
- Тіркеу
- Есептер өшірусіз
- Күші жойылған есептер
- Бағдарламалау
- Салық инспекторы
- Сервистік режим
- Тесттер
- Электрондық журнал
- ДК-мен байланыс
ДК-мен байланыс
- Артикулдар базасымен жұмыс істеу үшін (бағдарламалау, оқу және есептер)
- БКМ параметрлерін баптау үшін
- Байланыс үшін арнайы DATECS протоколы пайдаланылды
Фискалдық деректерді ФДО серверіне жіберу
- LAN
- GPRS
Техникалық сипаттамалар
| Артикулдар базасының сыйымдылығы | 100000 дейін |
| Артикул атауының ұзындығы | 32 таңбаға дейін |
| Штрих-кодтардың түрлері | EAN-13, EAN-8, UPC, таразымен басылған жапсырмалардан штрих-кодтар |
| Салық түрі | ҚҚС, 3 салық тобы |
| Операторлар саны | 30-ға дейін |
| Макс.бір чектегі сатылымдар саны | 120-дан астам |
| Қызмет көрсету түрлері | — Шығуды бақылау — Әр бөлімдегі БКМ |
| Төлем түрлері | төлемнің 2 түрі (әдепкі бойынша: ҚОЛМА-ҚОЛ АҚШАМЕН, КАРТАМЕН); |
| Электрондық журнал | 250 чектен 3800 ауысымнан кем емес |
| Батарея (опция) | Li-Ion 7.4V 2000mA/h |
| Фискалдық жады | Ұшпа емес, 3800 ауысымдық есептер |
| Термопринтердің түрі | EPSON M-T173H |
| Басып шығару жылдамдығы | секундына 12 жол |
| Жолдағы символдар | 42 |
| Шығын материалдары — термоқағаз | — ені 57 мм — қалыңдығы 60-тан 72 мкм-ге дейін — орамның диаметрі 65 мм-ге дейін |
| Оператордың дисплейі Клиенттің дисплейі | — Графикалық LCD, 2 жолға дейін және бір жолға 22 таңбаға дейін — 2 жол, бір жолға 16 таңбаға дейін |
| Пернетақта | 33 пернелер |
| Интерфейс және қосылатын құрылғылар | RS-232C(1 дана) штрих-код сканерімен, таразымен, кассамен, сатып алушының сыртқы дисплейімен REG режимінде жұмыс істеу немесе компьютермен байланысу үшін конфигурациялануы мүмкін.> |
| Өлшемдері | 160x 226x 97 |
| Салмақ | 700 г |
| Қоректендіру блогы | AC 220-240V 50-60Hz DC9V/5A |
- Бағасы: 105 000 ₸




