Сейф COO-600 Биіктігі 60 см.
1. МАҚСАТЫ
1.1 СОО-600 типті бір қабырғалы кеңселік сейф жабық үй-жайларда пайдалануға арналған.
1.2. Сейф 0 сыныпқа сәйкес келеді.
2. ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕРЕКТЕР
2.1 Габариттік өлшемдері мм: Биіктігі 600
Ені 405
Тереңдігі 350
2.2 Салмағы 18 кг артық емес
2.3 Коррозияға қарсы жабын -полимерлі бояу
2.4 Материал: Корпус болат 1.2 мм;
Есік болат 2 мм;
Ішкі бөлік (трейзер) 2 мм.
2.5 Түсі аралас: корпусы қою сұр, есігі ашық сұр (ақ). *Түсі клиентпен келісім бойынша өзгертілуі мүмкін.
2.6 Есік бір айналымға жабылатын 3 кілті бар Кале типті құлыппен (Түркияда жасалған) жабдықталған. Ішкі бөлік бір айналымға жабылатын 2 кілті бар жиһаз құлыпымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2 мм |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 600 мм |
| Сыртқы ені | 405 мм |
| Сыртқы тереңдік | 350 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 18 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 49 800 ₸






