Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DORS 800 ресей рублін, АҚШ долларын, еуроны және басқа валюталарды түпнұсқалығын растау, номиналын анықтау арқылы қайта есептеуге, сондай-ақ бағдары, тұлғасы, номиналы бойынша сұрыптауға мүмкіндік береді.
| Көрсету | түрлі-түсті сенсорлық СКД 4,3" (11 см) |
| Есептеу жылдамдығы, минутына банкноттар | 600/900/1200/1500 |
| Қалталардың сыйымдылығы берушінің қабылдау бөлімінің режекта |
800 банкнот 200 банкнот 100 банкнот |
| Анықтау түрлері: | |
| Көрінетін спектрдегі сурет | + |
| ИК спектріндегі сурет | + |
| ИК және көрінетін бейнелерді салыстыру | + |
| Магниттік белгілер | + |
| УК люминесценция | + |
| Оптикалық тығыздық | + |
| Банкноттың ұзындығы мен ені бойынша өлшемдері | + |
| Тұтастық | + |
| Қосарланғандық | + |
| Тамақтандыру | 100-240В ~ 50/60 Гц |
| Тұтынылатын қуат, артық емес | 240 Вт |
| Габариттік өлшемдер (ШхГхВ) | 305х295х345 мм |
| Салмақ | 9,8 келі |
| Өндіріс | DORS Industries LTD |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dors |
- Бағасы: 345 000 ₸




