ТВЅ-600-ден 600 кг-ға дейінгі таразы Ресей г Санкт-Петербург Платформа өлшемі 60см-ден 80см-ге дейін (600*800)
ТВЅ-600-ден 600 кг-ға дейінгі таразы Ресей Санкт-Петербург қ.
Платформаның өлшемі 60см-ден 80см-ге дейін (600*800)
TB-M тауар таразылары
Платформасы үлкен және өлшеу дәлдігі жоғары тауарлық таразылар – қойма үшін оңтайлы шешім
Автономды қоректенуі бар ТВ-М электрондық тауарлық таразылары өнеркәсіптік және сауда кәсіпорындарында есепке алу және технологиялық операциялар кезінде әртүрлі жүктерді өлшеуге арналған.
TV-M электронды тауарлық таразыларында кіріктірілген аккумулятор, артқы жарығы бар үлкен СКД дисплей және кеңейтілген температура диапазоны бар. Тауар таразысының платформасы тот баспайтын болаттан жасалуы мүмкін.
Үш фондық жарықтандыру режимі бар үлкен LCD индикаторы;
Кірістірілген батареядан 56 сағатқа дейін жұмыс істейді;
Температураның пайдалану аймағы -20-дан +40 градусқа дейін;
Жақсартылған дәлдік – өлшеудің екі диапазоны;
Таразы платформасы IP67 қорғау класына сәйкес жасалған
Техникалық сипаттамалар:
НПВ, (кг) – 300
НмПВ, (кг) – 1
d, (г) – 50/100
Платформа өлшемдері, (мм) – 800x600
Автономды қуат – 56 сағатқа дейін
Байланыс интерфейсі (RS232) – бар
Таразылардың салмағы, кг (брутто/нетто) – 37,5/36,2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Платформалық таразы түрі | Электрондық |
| өлшеудің ең үлкен шегі | 600 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Таразы платформасы | |
| Ені | 600 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Таразы платформасының материалы | Тот баспайтын болат |
| Электрлік параметрлері | |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Қосымша параметрлер | |
| қозғалыс пандусы | Жоқ |
- Бағасы: 239 800 ₸





