Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Шығарылған маркасы / елі: |
TOPAZ Оңтүстік Корея Booil Safes |
|
Атауы: |
сейф |
|
Биіктігі x Ені x Тереңдігі (мм): |
310 x 420 x 355 |
|
Сыйымдылығы: |
14 |
|
Салмақ: |
30 |
|
Қосымша сипаттамалар: |
отқа төзімді |
|
Сипаттамасы: |
85 |
|
ҚҚС-ты ескере отырып, 1 бірлік үшін құны |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Topaz |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Отқа төзімділік критерийі | 60Б |
| Құлып түрі | Кілт және механикалық код |
| Түсі | Жасыл |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 310 мм |
| Сыртқы ені | 420 мм |
| Сыртқы тереңдік | 355 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 14 л |
| Салмақ | 30 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 149 188 ₸




