Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Сипаттамалары: | Толық сипаттама |
| Сейфтің түрі | Отқа төзімді |
| Биіктігі, мм. | 670 |
| Ені, мм. | 500 |
| Тереңдігі, мм. | 470 |
| Ішкі өлшемдері (ВхШхГ), мм. | 470 х 360 х 310 |
| Ішкі көлем, л. | 52 |
| Кассалық ұяшық | + |
| Сөрелер саны | 1 |
| Құлып түрі | Электрондық (Topaz, Оңтүстік Корея + кілт (BOOIL, Оңтүстік Корея) |
| Салмағы, кг. | 108 |
| Түсі | Балғалы эмаль әсерімен жасыл реңк |
| Жабын түрі | Ұнтақ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Topaz |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Отқа төзімділік критерийі | 60Б |
| Құлып түрі | Негізгі және электрондық код |
| Түсі | Жасыл |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 670 мм |
| Сыртқы ені | 500 мм |
| Сыртқы тереңдік | 470 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 52 л |
| Салмақ | 108 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 390 260 ₸


