Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Шығарылған маркасы / елі: |
Ресей |
|
Атауы: |
Т – 40 |
|
Биіктігі x Ені x Тереңдігі (мм): |
401 x 400 x 356 |
|
Сыйымдылығы: |
47 л |
|
Салмақ: |
19 кг |
|
Қосымша сипаттамалар: |
1 сөре |
|
Сипаттамасы: |
елеусіз құндылықтарды сақтауға арналған |
|
ҚҚС-ты ескере отырып, 1 бірліктің құны |
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2.2 мм |
| Секциялар саны | 1 |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 401 мм |
| Сыртқы ені | 400 мм |
| Сыртқы тереңдік | 356 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 47 л |
| Салмақ | 19 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 54 340 ₸





