Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нөлді автоматты түрде орнату
Өлшеу диапазонынан ыдыстың массасын іріктеу
Көлденең жазықтықтағы бұрылмалы басты дисплей
- Мембраналық пернетақта
- Тот баспайтын болаттан жасалған платформа
- Қос диапазонды жұмыс режимі
- Жиынтықта DB-300H DB-600H үлгілеріне арналған қорғаныс доғасы
- Опциялар
RS232C интерфейсі
Хобарт қорғаныс доғасы бар тегіс платформа - Техникалық сипаттамалар
|
Үлгі |
DB-60H |
DB-150H |
DB-200H |
|
Өлшеу шегі, кг |
60 |
150 |
200 |
|
Салыстырып тексеру бөлімшесінің бағасы, г |
10/20 |
20/50 |
50/100 |
|
Макс. ыдыстың массасын іріктеу, кг |
60 |
100 |
200 |
|
Тамақтандыру |
110~240В, 50~60 Гц |
||
|
Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес |
10 |
||
|
Жұмыс температурасының диапазоны, °C |
-10 ~ +40 |
||
|
Дисплей түрі |
Флуоресцентті |
||
|
Таңбалар саны |
5 |
||
|
Платформаның өлшемдері, мм |
370×500 |
||
|
Габариттік өлшемдері, мм |
420×680×765 |
||
|
Салмағы, кг, артық емес |
19 |
||
Кепілдік мерзімі 12 айды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| өлшеудің ең үлкен шегі | 60 кг |
| Дискреттілік | 10 г |
| Платформа | |
| Таразы платформасының материалы | Болат |
| Платформаның ұзындығы | 500 мм |
| Платформаның ені | 370 мм |
| Қоршау биіктігі | 50 мм |
| Жалпы | |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Ұзындығы | 765 мм |
| Ені | 680 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Салмақ | 19 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 139 800 ₸




