1. МАҚСАТЫ
1.1 СОО-1502 типті бір қабырғалы кеңселік сейф жабық үй-жайларда пайдалануға арналған.
2. ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕРЕКТЕР
2.1 Габариттік өлшемдері мм: биіктігі 1500 ені 500 тереңдігі 400
Кілтпен құлыпталатын екі тәуелсіз бөлік - 2 дана.
Ішкі құлыпталатын бөлік 1 дана. (жоғарғы бөлікте)
Алынбайтын сөре 1 дана. төменгі бөлікте.
2.2 Салмағы 55 кг артық емес
2.3 Коррозияға қарсы жабын - полимерлі бояу
2.4 Материал: корпус болат 1.2 мм;есік болат 2 мм; ішкі бөлік (трейзер) 2 мм. 2.5 Түсі аралас: корпусы қою сұр, есіктері ашық сұр (ақ). 2.6 Есіктер бір айналымға жабылатын 3 кілті бар Kale (Қазақстанда жасалған) типті құлыппен жабдықталған. Үстіңгі жәшіктің ішкі бөлімі бір айналымға жабылатын 2 кілті бар жиһаз құлыпымен жабдықталған.
Механизмге кепілдік мерзімі 12 ай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2 мм |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1502 мм |
| Сыртқы ені | 500 мм |
| Сыртқы тереңдік | 400 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 55 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 103 800 ₸


