Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Шығарылған маркасы / елі: |
Ресей |
|||
|
Атауы: |
|
|||
|
Биіктігі x Ені x Тереңдігі (мм): |
170 x 260 x 252 |
|||
|
Сыйымдылығы: |
7 |
|||
|
Салмақ: |
4 |
|||
|
Қосымша сипаттамалар: |
||||
|
Сипаттамасы: |
||||
|
ҚҚС-ты ескере отырып, 1 бірлік үшін құны
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2 мм |
| Секциялар саны | 1 |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Вид сейфа | автокөлік сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 170 мм |
| Сыртқы ені | 260 мм |
| Сыртқы тереңдік | 252 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 7 л |
| Салмақ | 4 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 32 604 ₸





