Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Шығарылған маркасы / елі: |
Ресей |
|
Атауы: |
FRS-32 KL |
|
Биіктігі x Ені x Тереңдігі (мм): |
320 x 445 x 425 |
|
Сыйымдылығы: |
21 |
|
Салмақ: |
38 |
|
Қосымша сипаттамалар: |
кілт құлпы, науа |
|
Сипаттамасы: |
- өрт кезінде құжаттар мен құндылықтардың сақталуына арналған Корпус - балға эмаль әсері бар қоңыр реңк, есік - балға эмаль әсері бар жасыл реңк немесе ашық сұр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Valberg |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Отқа төзімділік критерийі | 90Б |
| Құлып түрі | Екі негізгі |
| Секциялар саны | 1 |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 320 мм |
| Сыртқы ені | 445 мм |
| Сыртқы тереңдік | 425 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 21 л |
| Салмақ | 38 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 151 810 ₸





