Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Шығарылған маркасы / елі: |
Ресей |
|
|
|
|
Биіктігі x Ені x Тереңдігі (мм): |
Сыртқы811*485*451 Ішкі607*346*301 |
|
Сыйымдылығы: |
64л |
|
Салмақ: |
109 келі |
|
Қосымша сипаттамалар: |
кілт құлыптары + тіркеме + сөре |
|
Сипаттамасы: |
Түсі: жасыл |
|
ҚҚС-ты ескере отырып, 1 бірлік үшін құны |
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Valberg |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Отқа төзімділік критерийі | 90Б |
| Құлып түрі | Екі негізгі |
| Түсі | Жасыл |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 811 мм |
| Сыртқы ені | 485 мм |
| Сыртқы тереңдік | 451 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 64 л |
| Салмақ | 109 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 519 276 ₸



