Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СОО-600 типті бір қабырғалы кеңселік сейф жабық үй-жайларда пайдалануға арналған.
Сейф 0-сыныпқа сәйкес келеді.
Түсі аралас: корпусы қою сұр, есігі ашық сұр (ақ).
Есік бір айналымға жабылатын 3 кілті бар Kale типті құлыппен (Түркияда жасалған) жабдықталған. Ішкі бөлік бір айналымға жабылатын 2 кілті бар жиһаз құлыпымен жабдықталған.
Техникалық деректер
2.1 Жалпы өлшемдері мм: Биіктігі 600 Ені 400 Тереңдігі 350 2.2 Салмағы 15 кг—нан аспайды 2.3 Коррозияға қарсы жабын - полимерлі бояу 2.4 Материал: Корпус болат 1,2 мм; Есік болат 2 мм; Ішкі бөлік (тіркеме) 2 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KALE |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Бұзуға төзімділік | 0 сынып |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2 мм |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 600 мм |
| Сыртқы ені | 400 мм |
| Сыртқы тереңдік | 350 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 15 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 49 800 ₸







