• Дәлдік класы: жоғары • Қорғаныс қаптамасы кіреді • 8 бірлік массаны өлшеу • Әртүрлі жұмыс режимдері, соның ішінде санау режимі және өлшеу режимі
Қысқаша ақпарат Жоғары дәлдіктегі таразылар ғылыми-зерттеу ұйымдары мен зертханалардағы жүктердің массасын статикалық өлшеуге арналған. Өлшеудің есептік және пайыздық режимдері, 8 өлшем бірлігі. RS интерфейсі.
Ең үлкен өлшеу шегі 3000г. Дәлдігі: 0,1 г.

Басқа суреттер
Тауардың сипаттамасы
- Қорғаныс қаптамасы жиынтықта;
- массаның 8 өлшем бірлігі;
- Әртүрлі жұмыс режимдері, соның ішінде санау режимі және пайыздық мөлшерлеу режимі;
- Пайдаланушы режимінде күрделі емес калибрлеу;
- Таразы платформасы тот баспайтын болаттан жасалған;
- Ыдыстың массасын алу;
- Ыңғайлы навигация;
- Ыдыстың массасын есепке алу;
- Таразыларды автоматты түрде өшіру функциясы.
Қосымша ақпарат
| Артикул | s-11070 |
| Өндіруші ел | Корея |
| Өлшеудің ең кіші шегі | 5 ж |
| Өлшеудің ең үлкен шегі | 3000 г |
| Дәлдік | 0,1 г |
| Дәлдік сыныбы | Жоғары II |
| Дисплей түрі | сұйық кристалды |
| Пернетақта | мембраналық |
| Интерфейс | RS-232C |
| Қуат көзі | Батарея, Желіден |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10°С-тан +40°C-қа дейін |
| Платформа өлшемі | 124 х 144 мм |
| Габариттік өлшемдер | 210 x 75 x 250 мм |
| Салмақ | 1,45 келі |
• Дәлдік сыныбы: жоғары
• Қорғаныс қаптамасы жиынтықта
• массаның 8 өлшем бірлігі
• Әртүрлі жұмыс режимдері, соның ішінде санау режимі және пайызбен өлшеу режимі
• Пайдаланушы режимінде оңай калибрлеу
• Тот баспайтын болаттан жасалған платформа
• Артқы жарығы бар үлкен сұйық кристалды дисплей
• Желіден адаптер арқылы немесе батареялардан қуат алу
• Ыдыстың массасын алу
• Ыңғайлы навигация пернесі
• Жиынтықта аккумулятор жеткізіледі
• Автоматты түрде өшіру
Қысқаша ақпарат Жоғары дәлдіктегі таразылар ғылыми-зерттеу ұйымдары мен зертханалардағы жүктердің массасын статикалық өлшеуге арналған. Өлшеудің есептік және пайыздық режимдері, 8 өлшем бірлігі. RS интерфейсі.
Ең үлкен өлшеу шегі 3000г. Дәлдігі: 0,1 г.

Басқа суреттер
Тауардың сипаттамасы
- Қорғаныс қаптамасы жиынтықта;
- массаның 8 өлшем бірлігі;
- Әртүрлі жұмыс режимдері, соның ішінде санау режимі және пайыздық мөлшерлеу режимі;
- Пайдаланушы режимінде күрделі емес калибрлеу;
- Таразы платформасы тот баспайтын болаттан жасалған;
- Ыдыстың массасын алу;
- Ыңғайлы навигация;
- Ыдыстың массасын есепке алу;
- Таразыларды автоматты түрде өшіру функциясы.
Қосымша ақпарат
| Артикул | s-11070 |
| Өндіруші ел | Корея |
| Өлшеудің ең кіші шегі | 5 ж |
| Өлшеудің ең үлкен шегі | 3000 г |
| Дәлдік | 0,1 г |
| Дәлдік сыныбы | Жоғары II |
| Дисплей түрі | сұйық кристалды |
| Пернетақта | мембраналық |
| Интерфейс | RS-232C |
| Қуат көзі | Батарея, Желіден |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10°С-тан +40°C-қа дейін |
| Платформа өлшемі | 124 х 144 мм |
| Габариттік өлшемдер | 210 x 75 x 250 мм |
| Салмақ | 1,45 келі |
- Бағасы: 147 000 ₸






