Сейф 1250 (бухгалтерлік) 1250*500*400 СОО-1250 типті бір қабырғалы кеңселік сейф жабық үй-жайларда пайдалануға арналған.
Сейф 1250 (бухгалтерлік) 1250500400 металл
1. МАҚСАТЫ
1.1 СОО-1250 типті бір қабырғалы кеңселік сейф жабық үй-жайларда пайдалануға арналған.
1.2. Сейф 0 сыныпқа сәйкес келеді.
2. ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕРЕКТЕР
2.1 Габариттік өлшемдері мм: биіктігі 250
ені 500
тереңдігі 400
Кілтпен құлыпталатын тәуелсіз бөлік - 1 дана.
Ішкі құлыпталатын бөлік - 1 дана.
Алынбайтын сөре - 2 дана.
2.2 Салмағы 38 кг артық емес
2.3 Коррозияға қарсы жабын - полимерлі бояу
2.4 Материал: корпус болат 1.2 мм;
есік болат 2 мм;
ішкі бөлік (трейзер) 2 мм.
2.5 Түсі аралас: корпусы қою сұр, есіктері ашық сұр (ақ). *Түсі клиентпен келісім бойынша өзгертілуі мүмкін.
2.6 Есіктер бір айналымға жабылатын 3 кілті бар Kale типті құлыппен (Түркияда жасалған) жабдықталған. Ішкі бөлік бір айналымға жабылатын 2 кілті бар жиһаз құлыпымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КАЗ |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Бұзуға төзімділік | 0 сынып |
| Отқа төзімділік критерийі | 60Б |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2 мм |
| Секциялар саны | 2 |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1250 мм |
| Сыртқы ені | 500 мм |
| Сыртқы тереңдік | 400 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 1245 мм |
| Ішкі ені | 495 мм |
| Ішкі тереңдік | 395 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 38 кг |
| Сөрелер саны | 3 д. (дана) |
- Бағасы: 89 800 ₸





