PRO 12 LED БАНКНОТ ДЕТЕКТОРЫ
PRO 12 LED банкнот детекторы — жай ғана сенімділік пен қолжетімділік, бұл оны бүкіл әлем бойынша жаппай детекторлардың көпшілігіне айналдырды — енді жарықдиодты жарықтандырғыштармен бірге қол жетімді. Жаңа УК-жарық диодының арқасында PRO 12 банкноттар мен құжаттардың УК-суреттерін егжей-тегжейлі қарауға мүмкіндік береді.
Функциялар мен артықшылықтар
- Ультракүлгін сәуледе бейненің детальдарын тексеру
- Әлемнің түрлі елдерінің банкноттары мен құжаттарын тексеру
- Банкноттарды желдеткішпен тексеру мүмкіндігі
Қуатты күн сәулесі көзінің арқасында PRO 12 LED ультракүлгін сәуленің бөлшектерін көруге мүмкіндік береді.
Бір өлшем бойынша сараптама жүргізетін аппараттар бар, бірақ бүгінде детекторлар үлкен сұранысқа ие, олар бірнеше параметрлер бойынша тексерудің арқасында жалған вексельдерден сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
| Детектордың түрі | Қарау |
| Мультивалюталық | Иә |
| Төлқұжаттарды тексеру | Иә |
| Ультракүлгін сәулелерді анықтау | Иә |
| УК-сәулелендіргіштің түрі | ЖҮРГІЗДІ |
| УК-сәулелендіргіштің қуаты | Эквивалентті шамдар 15 Вт |
| Ультракүлгін сәулелендіру құралының толқын ұзындығы | 365 нм |
| Қосымша мүмкіндіктер | Құжаттарды тексеру А4 |
| Тағам түрі | 220В/50Гц |
| Тұтынылатын қуат | 15 Вт |
| Салмақ | 0,65 кг |
| Өлшем | 270х110х110 мм |
| Түсі | Қара |
| Кепілдік | 12 ай |
- Бағасы: 16 800 ₸



