Монеталарды сұрыптаушылар 1 теңгеден 200 теңгеге дейін

Монеталарды сұрыптаушы PRO CS-80
Бірегей құны мен интуитивті басқару элементтерінің арқасында PRO CS-80R монеталарды сұрыптаушыларды қолдану аясын кеңейтеді. Енді монеталарды қайта санауды, сұрыптауды және өлшеп-орауды кез келген ұйым немесе кәсіпкер пайдалана алады.
Функциялар мен артықшылықтар
- Қазақстандық монеталарды санау және сұрыптау
- Монеталарды номиналы бойынша бір "пас" бойынша сұрыптау
- Әрбір номинал бойынша жалпы соманы және соманы есептеу
- Монеталарды әрбір номинал бойынша өлшеп-орау
- Сыйымды тиеу бункері
- Қабылдау қалтасы толған кезде автоматты түрде тоқтайды
- Диаметрі үлкен мерейтойлық монеталарды ыңғайлы алып қою
- Пайдалануда қарапайым және ыңғайлы
Пайдалануда ыңғайлы
PRO CS-80 әртүрлі номиналдағы (мерейтойлық емес) қазақстандық монеталарды санауға және сұрыптауға бейімделген.
Сұрыптау бір операцияда, бір "өтуде" орындалады. Монеталар номиналы бойынша 8 қабылдау қалтасына сұрыпталады.
Қабылдау қалтасы толтырылған кезде автоматты түрде тоқтау жасалады.
Толтырылған қабылдау бункері оңай шығарылады. Қайта есептеуді жалғастыру үшін бос қабылдау бункерін қайтарып, "START" пернесін бассаңыз жеткілікті.
Тиеу бункері жеткілікті кең және 2000 тиынға дейін сыяды.
Дисплейде монеталардың қайта есептелген қоспасының жалпы сомасы, сондай-ақ әрбір номинал бойынша саны көрсетіледі.
Қабылдау бункерлерінің жанында бункерлер бойынша сұрыптауға сәйкес монеталардың суреттері орналастырылған.
Сенсорлық пернелер тозуға төзімді берік материалдардан жасалған. Барлық функциялар пернелерді жеңіл басу арқылы басқарылады. Тығыздау түймелердің жабысып қалуын және басқару тақтасына кірдің түсуін болдырмайды.
Типтік емес және мерейтойлық монеталар арнайы бункерде қалады. Оларды арнайы тесік арқылы алып тастау өте оңай.
Әмбебап дизайнының арқасында PRO CS-80R кез келген кеңсе интерьеріне тамаша сәйкес келеді. Арнайы әзірленген қаптама сұрыптаушыны сақтау және тасымалдау процесінде сенімді қорғайды.
Қоймада қара түсте
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PRO |
| Жабдықтың түрі | Монеталарды сұрыптаушы |
| Қалта саны | 8 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс режимі | Қол |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 321 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Биіктігі | 321 мм |
| Салмақ | 4.5 кг |
- Бағасы: 126 000 ₸





