ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕРЕКТЕР
2.1 Габариттік өлшемдері мм: Биіктігі 1550
Ені 270
Тереңдігі 200
2.2 Салмағы 38 кг.
2.3 Коррозияға қарсы жабын - полимерлі бояу
2.4 Материал: Корпус болат 3 мм
2.5 Түсі:сұр және антикварлық
2.6 Есік бір айналымға жабылатын 3 кілтті құлыптармен жабдықталған.
2.7 Шкафтың артқы қабырғасында және түбінде бекітуге арналған тесіктер бар.
Бізге wats ap 87071311380 нөміріне хат жазу арқылы өтініш қалдыра аласыз, біз сізге міндетті түрде жауап береміз. Біз сізге сейфтердің фотосуреттері мен бейнелерін, сондай-ақ орналасқан жерімізді жібереміз!!!
https://youtube.com/shorts/EDSlvfeJa0g?feature=share
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Сұр |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | қару сейфтері мен шкафтары |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 155 мм |
| Сыртқы ені | 270 мм |
| Сыртқы тереңдік | 200 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 38 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қару-жарақ оқпандарының саны | 2 |
| Кілем кілем | 1 |
| Жатындар | 2 |
- Бағасы: 70 500 ₸





