Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құжаттардың үлкен көлемін сақтауға арналған. Бұйымдар МЕМСТ 16371-2014 талаптарына сәйкестігіне сертификатталған
- мырышталған болаттан жасалған ригельдер мен пластик төлкелер есіктердің дыбыссыз жүруін және шкафтың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді
- тұтқалары бар кілттік құлыптармен жинақталады
- сақтаудың 5 деңгейі (жиынтықта 4 сөре)
- сөреге максималды жүктеме - 60 кг
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 1860x850x400 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 1784x848x334 |
| Салмағы, кг: | 41 |
| Сөрелер саны: | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме, кг: | 60 |
| Сыйымдылығы, Корона папкаларының саны (75мм): | кемінде 48 |
| Құлып түрі: | кілт |
| Түсі: | жартылай күңгірт сұр (RAL 7038) |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Есіктер саны: | 2 |
| Кепілдік: | 1 |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | құжаттарға арналған шкаф |
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 2 д. (дана) |
| Ішкі сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Промет |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 85 см |
| Шкафтың тереңдігі | 40 см |
| Шкафтың биіктігі | 186 см |
- Бағасы: 90 000 ₸


