Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнеркәсіпте және ауыл шаруашылығында, қоймаларда пайдалануға арналған платформалық таразылар. Ең үлкен өлшеу шегі 1 тонна. Платформаның өлшемі 1,2 м х 1,2 м, таразының салмағы 85 кг. Бас А12Е. Қазақстан Ассамблеясы. ҚР тізілімінде тұр. Жасауға мүмкіндік бар салыстырып тексеру туралы сертификат. Кепілдік
Жөнелтімді Қазақстан бойынша жасаймыз
(Платформаның түсі суреттегі суреттен өзгеше болуы мүмкін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| өлшеудің ең үлкен шегі | 1000 кг |
| Массасы | 85 кг |
| Таразы платформасы | |
| Ені | 1200 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Индикатор | |
| Таразы дисплейінің түрі | Сұйық кристалды |
| Индикатор таңбаларының түсі | Қызыл |
- Бағасы: 269 800 ₸




