Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнеркәсіпте және ауыл шаруашылығында, қоймаларда пайдалануға арналған едендік платформалық таразылар. Ең үлкен салмақ шегі 600 кг. Дискреттілік d=e=50гр. НМПВ 2 кг. Платформа өлшемі 0,6*1м. Бас А12Е. Қазақстан өндірісі. ҚР тізілімінде тұр. Жасауға мүмкіндік бар салыстырып тексеру туралы сертификат.
Жөнелтімді Қазақстан бойынша жасаймыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Платформалық таразы түрі | Электрондық |
| өлшеудің ең үлкен шегі | 600 кг |
| Ең төменгі салмақ шегі | 2 кг |
| Санақ дискреттілігі және салыстыру бөлу бағасы | 50 г |
| Таразы платформасы | |
| Ені | 600 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
- Бағасы: 169 800 ₸



