PRO 4 LED ПОРТАТИВТІ БАНКНОТ ДЕТЕКТОРЫ
PRO 4 LED УК банкнот детекторы, банкноттар мен құжаттардың түпнұсқалығын ультракүлгін сәуледе және саңылауларда, кез келген жағдайда тексеруге мүмкіндік береді. Ықшам өлшем және автономды қуат, PRO 4 LED шамын өзіңізбен бірге алып жүруге мүмкіндік береді. Бұл қасиеттер оны қолма-қол ақшамен байланыста болғандардың барлығына күнделікті таптырмас көмекші етеді.
Функциялар мен артықшылықтар
- Банкноттарды ультракүлгін сәуледе тексеру
- Банкноттардың саңылауларын тексеру
- Әлемнің әртүрлі елдерінің банкноттарын тексеру
- УК-бейнесі немесе су таңбалары бар кез келген құжаттарды тексеру
- Банкноттарды желдеткішпен тексеру мүмкіндігі
- Автономды қуат
- Ықшам, үнемі өзіңізбен бірге алып жүруге болады
Пайдалануда ыңғайлы
PRO 4 LED — құжаттардың барлық спектрін: әртүрлі мемлекеттердің жалпыазаматтық және шетелдік паспорттарын, жеке куәліктерін, сертификаттарын, сақтандыру полистерін, әлеуметтік карталарын және т.б. жедел тексеруге арналған заманауи портативті детектор. Кіріктірілген UV-LED құрылғылары қуатты аз тұтынуға ие, соның арқасында құрылғы ұзақ уақыт жұмыс істей алады. Жарық шығысының жоғарылауы зерттелетін құжаттың ультракүлгін кескінінің барлық бөлшектерін тексеруге мүмкіндік береді. Нағыз ұтқырлық, ықшам эргономикалық корпус, ұзақ автономды жұмыс бұл құрылғыны мобильді коммерция, интернет-дүкендер, жеткізу қызметтері және такси қызметтері үшін тамаша шешімге айналдырады.
| Детектордың түрі | Портативті |
| Мультивалюталық | Иә |
| Төлқұжаттарды тексеру | Иә |
| Ультракүлгін сәулелерді анықтау | Иә |
| Түскен жарықта анықтау | Иә |
| Өтетін жарықта анықтау | Иә |
| УК-сәулелендіргіштің түрі | LED |
| УК-сәулелендіргіштің қуаты | Эквивалентті шамдар 10 Вт |
| Ультракүлгін сәулелендіргіштің толқын ұзындығы | 365 нм |
| Тағам түрі | Қуат элементтері АХ4ШТ |
| Тұтынылатын қуат | 4 Вт |
| Салмақ | 0,1 кг |
| Өлшем | 165х60х28 мм |
| Түсі | Қара |
| Кепілдік | 12 ай |
- Бағасы: 8 400 ₸



