Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Габариттік өлшемдері, мм | 400(Ш)x630(Г)x750(В) |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -10-дан +40-қа дейін |
| Интерфейс | RS-232C |
| Таңбалар саны | 6 |
| Салмағы, кг, артық емес | 15 |
| Өлшеудің ең кіші шегі, кг | 0.4 |
| Тамақтандыру | 220В/50Гц желіден немесе 6В *4АЧ батареядан |
| Өлшеу шегі, кг | 60/150 |
| Платформаның өлшемдері, мм | 400(Ш)x500(Г) |
| Дисплей түрі | Жарықтандыруы бар сұйық кристалды |
| Салыстырып тексеру бөлінісінің бағасы және есептеудің дискреттілігі, г | 20/50 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Таразы түрі | Тауарлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Максималды салмақ | 150 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 630 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмақ | 15 кг |
- Бағасы: 114 000 ₸


