Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СИПАТТАМАЛАРЫ
Сейфтің түрі
Жиһаз
Құлып түрі
Электрондық код
Биіктігі
230
Ені
310
Тереңдігі
250
Ішкі көлем, л.
14
Сөрелер саны
-
Кассалық ұяшық
-
Салмағы, кг.
6.5
Жабын түрі
Ұнтақ
Кепілдік
1 жыл
Ұрлыққа төзімділік сыныбы:
-
Түсі
графит (RAL 7024)
Өндіруші:
Промет (Ресей)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aiko |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Түсі | Сұр |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 230 мм |
| Сыртқы ені | 310 мм |
| Сыртқы тереңдік | 250 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 14 л |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 0 д. (дана) |
- Бағасы: 37 544 ₸


