Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СИПАТТАМАЛАРЫ
Сейфтің түрі
Жиһаз
Құлып түрі
кілт
Биіктігі
280
Ені
350
Тереңдігі
300
Ішкі көлем, л.
24.7
Сөрелер саны
1
Кассалық ұяшық
-
Салмағы, кг.
8.3
Жабын түрі
Ұнтақ
Кепілдік
1 жыл
Ұрлыққа төзімділік сыныбы: жоқ
Түсі
графит (RAL 7024)
Өндіруші:
Промет (Ресей)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aiko |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Түсі | Сұр |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 280 мм |
| Сыртқы ені | 350 мм |
| Сыртқы тереңдік | 300 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 24.7 л |
| Салмақ | 8.3 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 38 532 ₸


