Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СИПАТТАМАЛАРЫ
Сейфтің түрі
Кеңселік
Биіктігі
630
Ені
440
Тереңдігі
355
Ішкі көлем, л.
66/13
Салмағы, кг.
30
Кассалық ұяшық
тіркеме 100/436/293
Сөрелер саны
1
Құлып түрі
Кілт
Түсі
Балғалы эмаль әсерімен қоңыр реңк
Жабын түрі
Ұнтақ
Кепілдік
1 жыл
Ұрлыққа төзімділік сыныбы:
S1 сыныбы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aiko |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұзуға төзімділік | S1 класс |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 1.5 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 630 мм |
| Сыртқы ені | 440 мм |
| Сыртқы тереңдік | 355 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 66 л |
| Салмақ | 30 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 182 249 ₸


