Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СИПАТТАМАЛАРЫ
Сейфтің түрі
Отқа төзімді
Биіктігі, мм.
610
Ені, мм.
500
Тереңдігі, мм.
470
Ішкі өлшемдері (ВхШхГ), мм.
422 х 322 х 310
Салмағы, кг.
85
Кассалық ұяшық
-
Сөрелер саны
1+ науа
Құлып түрі
Электрондық (Topaz, Оңтүстік Корея + кілт (BOOIL, Оңтүстік Корея)
Ішкі көлем, л.
42
Түсі
Балғалы эмаль әсерімен жасыл реңк
Жабын түрі
Ұнтақ
Кепілдік
1 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Topaz |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Отқа төзімділік критерийі | 60Б |
| Құлып түрі | Негізгі және электрондық код |
| Түсі | Жасыл |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 610 мм |
| Сыртқы ені | 500 мм |
| Сыртқы тереңдік | 470 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 42 л |
| Салмақ | 85 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 340 860 ₸




