Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сейфтің түрі
Отқа төзімді
Биіктігі, мм.
360
Ені, мм.
490
Тереңдігі, мм.
425
Ішкі өлшемдері (ВхШхГ), мм.
236 х 381 х 306
Салмағы, кг.
57
Кассалық ұяшық
-
Сөрелер саны
науа
Құлып түрі
Екі кілт (BOOIL, Оңтүстік Корея)
Ішкі көлем, л.
28
Түсі
Балғалы эмаль әсерімен жасыл реңк
Жабын түрі
Ұнтақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Topaz |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Отқа төзімділік критерийі | 60Б |
| Құлып түрі | Екі негізгі |
| Түсі | Жасыл |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 360 мм |
| Сыртқы ені | 490 мм |
| Сыртқы тереңдік | 425 мм |
| Жалпы | |
| Ішкі көлемі | 28 л |
| Салмақ | 57 кг |
| Бекіту тесіктерінің диаметрі | 0 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 157 092 ₸



