Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кассалық жәшік , кілтті құлып, кассалық аппаратқа қосылу мүмкіндігі бар. Өлшемдері Ш-40 В-10 Г-42, тиындарға арналған 5 бөлік, купюраларға арналған 5 бөлік
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ақша жәшігін ашу бағыты | Алға |
| Банкноттарға арналған бөлімшелер саны | 5 |
| Монеталарға арналған бөлімшелер саны | 5 |
| Құлып түрі | Негізгі, Автоматты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 100 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
- Бағасы: 28 800 ₸





