Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
PRO-4 LED — құжаттардың барлық спектрін жедел тексеруге арналған заманауи портативті детектор: әртүрлі мемлекеттердің азаматтық және шетелдік төлқұжаттары, жеке куәліктер, сертификаттар, сақтандыру полистері, әлеуметтік карталар, банкноттар, криминалистикадағы дақтарды іздеу және т.б.
Кіріктірілген UV-LED құрылғылары қуатты аз тұтынуға ие, соның арқасында құрылғы кіріктірілген батареялардан ұзақ уақыт жұмыс істей алады. Жарық шығысының жоғарылауы үлкен көлемдегі жұмысты оңай орындауға мүмкіндік береді. Теңдесі жоқ ұтқырлық, эргономикалық дизайн, ұзақ автономды жұмыс бұл құрылғыны жергілікті сауда, интернет-дүкендер, жеткізу қызметтері, такси және т.б. үшін тамаша шешімге айналдырады.
Техникалық сипаттамалар
| Аспап түрі | Портативті валюта және құжат детекторы |
| Толқын ұзындығы UV | ~365 нм |
| Жарықдиодтар саны | 3 дана. |
| Жарық ағыны | Кәдімгі 10 Вт шамға баламалы |
| Қосымша мүмкіндіктер | Кез келген форматтағы құжаттарды тексеру |
| Тағам түрі | АА элементтері 4 дана |
| Габариттік өлшемдер | 192х56х24 мм |
| Салмақ | 0,1 кг |
- Бағасы: 8 400 ₸




