Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қайта есептеу жылдамдығы | 1000/1200/1500 банкнот/мин. |
| Қалталар саны | 1+1 |
| Қалталардың сыйымдылығы | 400-600 банкноттарды тиеу қалтасы/ /200-250 банкноттарды қабылдау қалтасы |
| Операциялық жүйе | Android |
| Көрсету | TFT -сенсорлы экран дисплейі (негізгі)/қашықтан LED-дисплей (опция) |
| Қосылу интерфейстері | USB, RS232,RJ11 |
| Жұмыс тәртібі | ШОТ (жай шот), НОМ(бір номиналдағы купюраларды санау), МИКС (әртүрлі номиналдағы купюраларды санау), өлшеп-орау, жинақтау |
| Анықтау түрлері | UV, MG, MT, IK таңбалары/өлшемі бойынша /бейнесі бойынша (CIS)/ қосарлылық |
| Валюталар саны | Мультивалюталық: USD+EURO+RUR+KZT+CNY+GBP +KGS+TJS+CHF+UZS |
| Өлшемдері | 270*246*235 mm |
| Салмақ | 7 келі |
| Тамақтандыру | 100~240В 50/60Гц 1-0,5А |
| өндіруші | ABacus Corp |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abacus |
| Жабдықтың түрі | банкнот есептеуіш |
| Анықтау түрі | SD, UV, MG, MT |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жұмыс режимі | Автоматты/қолмен |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 270 мм |
| Тереңдігі | 246 мм |
| Биіктігі | 235 мм |
| Салмақ | 7 кг |
- Бағасы: 300 500 ₸






